The Future Is Now - magazyn #4

Z radością prezentujemy Wam kolejny, czwarty już numer magazynu The Future Is Now, wydanego nakładem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego.

Chcemy przybliżyć Wam zagadnienia, z którymi zmierzyć musi się każdy młody człowiek, stojący przed koniecznością wyboru ścieżki kształcenia. Czym się kierować, aby wybrać kierunek studiów zgodny z własnymi marzeniami i aspiracjami? Czym tak naprawdę są praktyczne profile kształcenia i czy są one dla Ciebie? Czego nauczysz się podejmując studia na kierunku mechatronika? Czy wciąż warto wybierać studia inżynierskie? Jak przebrnąć przez gąszcz, niegroźnych jak się okazuje, wymagań formalnych związanych z procedurą przyjęcia na studia? Odpowiedzi znajdziecie pobierając elektroniczną wersję bezpłatnego magazynu The Future Is Now #4, do czego serdecznie Was zachęcamy!

The Future Is Now - magazyn #4